banner-image

Gonca YANIK


Capital Bahçeşehir Gayrimenkul

Gayrimenkul Danışmanı


"geleceğinize yatırım yapın .. "

Merhaba,

1970 İzmir doğumlu , evli ve 2 çocuk annesiyim. Sırası ile İşletme ve Güzel sanatlar lisans eğitimlerini müteakip İşletme yönetimi (MBA) dalında Yüksek Lisans yaptım. ITC HOLDİNG  ve Kürk ve deri sektörü nün öncü firmalarında Yönetici, Müdür, Genel Müdür seviyesinde görevler yaparak özel sektördeki çalışma hayatımı tamamladım.

Türkiye’de gayrimenkul sektörünün yıldızının gelecek yıllarda daha da parlayacağını düşünerek tecrübeleri mi bu sektörle birleştirme kararı aldım.

Son olarak Emlak ve Emlak Yönetimi Ön lisans programını bitirerek gelecek gördüğüm Emlak sektörüne katıldım. Sektörde 6 yıldır Ispartakule-Bahçeşehir bölgesinde dürüstlük ilkesinden taviz vermeden profesyonel Gayrimenkul danışmanlığı yapmaktayım.

Aralık 2019 tarihi itibarı ile Bahçeşehir'in en güvenilir Emlak Ofislerinden "Capital Bahçeşehir" ile gayrimenkul faaliyetlerimi yürütmeye karar verdim. 

Gayrimenkul danışmanınız olarak emlak piyasası ile ilgili bilgilerimi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarım. Artık sizin de Gayrimenkul yatırımlarınızda güvenebileceğiniz ve profesyonel yardım   alabileceğiniz bir gayrimenkul danışmanınız var.


Saygılarımla; 

Gonca YANIK 


KULLANICININ İLANLARI

YORUMLAR

 • Zeki BALTAŞ (Emekli Albay)

  2019-12-19 16:41:29

  Sayın Gonca Hanımefendi'ye bana şimdiye kadar satmış olduğum iki daire, almış olduğum bir yazlık ve kiralamış olduğum iki dairenin alım satım ve kiralama süreçlerinde göstermiş olduğu öncelikle dürüst ve iş ahlakına uygun çalışma nedeniyle teşekkür ediyorum. Kendisi daha ilk evimin satışında göstermiş olduğu ilgi ile birlikte sorunlara çözüm önerileri bulması ve değerinde bir satışın da gerçekleşmesi neticesinde o andan itibaren artık başka bir uzman danışman ile çalışmama gerek kalmadığını göstermiştir. Hem mesleki bilgi ve eğitimi hem de geçmişte yöneticilikten gelen kariyer ve tecrübesi zaten başka biri ile çalışmaya ihtiyaç duymamanıza neden olmaktadır. Mal sahibi ile alıcı/kiracı arasındaki diyalog, pazarlık ve anlaşma sürecini profesyonelce yönetebilen, portföyüne hakim, çok çabuk çözüm üretebilen Hanımefendiye tekrar teşekkürlerimi borç bilirim. Mutlaka çalıştığı firma için çok önemli bir değer olduğunu düşünüyor ve onun çalıştığı firmanın da doğru adres olduğu kanaatini taşıyorum. Kendisine meslek hayatında başarılar diliyorum. Zeki Baltaş Emekli Albay

 • Dr.Uğur EKİCİ

  2019-12-19 16:40:30

  Gonca hm dan şimdiye kadar 2 ev 1 ofis kiralaması ve 1 ev satın alma işlemi gerçekleştirdik.Süreci çok iyi takip etmesi adil nazik ve güvenilir kişiliği bizim kendisiyle zevkle çalışmaya devam etmemizi sağlıyor. Kiraladığımız evlerde ve ofiste hiç bir problem çakmadı ayrıca satın aldığımız eve de çok sağlam iyi bir kiracı buldu .Kiracımızın 2 ci yılı ve hiç sorun yaşamadık. Kendisine tekrar çok teşekkür ediyorum. Gönül rahat lığı ile iş yapılabilecek bir insan.

 • Duygu ÖZDEMİR

  2020-01-03 16:31:18

  Merhaba Avrupa konutları 3 den anneme ev arıyordum 1 yılla yakın bir türlü kısmet olmadı.sonunda yonca ablayı gördüm aynı sitede oturuyoruz.Ondan rica ettim söz bulacam dedi fakat ben bu kadar çabuk olacağını düşünmedim tam annemin istediği gibi bir ev buldu.Ve o kadar çok ilgilendiki bizle sanki yıllardır tanıyoruz birbirimizi bize cok yardımcı oldu. Ne sorduysak hiç sıkılmadan cevap verdi.tapu işlerinde annemi hiç yalnız bırakmadı.İyi karşımıza yonca abla çıkmış iyiki tanıdık seni...Hizmet %100 Güler yüz %100 hersey süperdi.

 • Ahmad Aldakheel

  2020-01-06 10:23:56

  Dear Gonca; Just a quick note to say thank you for the amazing service you provided to me and my family over the past years. I really appreciated how you have handled our leasing and buying enquiries with total reliability, honesty and proffisionalism. Further, Your Experience and knowledge have made our leasing transaction so easy and secure. My personal experience is in a service based business as well, so great service like you provided for us really sticks out for me. Looking forward for many more real estate transactions with you in the near future. Thanks again and Happy New Year Ahmad M Aldakheel

 • Selda SEZER

  2020-01-06 10:31:11

  Sevgili Gonca Hanım; göstermiş olduğunuz ilgi alaka dürüst ve iş ahlakına uygun çalışmanız nedeniyle teşekkür ediyorum. Mal sahibi ile alıcı/kiracı arasındaki diyalog, pazarlık ve anlaşma sürecini profesyonelce yönettiğiniz ve çözümler ürettiğiniz için ayrıca teşekkür ediyor, meslek hayatınızda başarılarınızın devamını diliyorum. Sevgiler Selda Sezer Avcılar Belediyesi Evlendirme Memuru

 • Esra TEKİN

  2020-01-06 10:34:17

  Merhabalar; Avrupa konutlarina 3 yil önce tasindım.Buraya tasinmama vesile olan ve taşinma esnasinda da yardimlarini esirgemeyen Gonca Hanıma ( ablama) cok teşekkür ederim.Kendisinin gercekten bu konuda cok yardimını gördüm.Gerekli tüm kolaylığı sağladi kendisi sağolsun.Taşinma konusundaki karasızlığımı pozitif yaklaşimi ve ikna gücü sayesinde yendim diyebilirim.Hele taşinacagim.gun sabah çalan telefondaki " hadi kalk kalk toparlan çabuk" deyişindeki abla sıcaklığinı asla unutamam Esra Tekin - İngilizce öğretmeni

 • Aslıhan ÇOBAN

  2020-01-06 10:38:18

  Gonca Hanım, Bizim gayrimenkulumüz ile ilgilendi, kiralama yapılmasında tüm işlemlerde yardımcı oldu, bilgi ve tecrübesi ile bizim işimizi kolaylaştırdı, güvenilir, dürüst Prensipli bir kişilik iyiki ona rastladık çok çok teşekkür ediyoruz herzaman ilk tercihimiz olacaktır. İyi Çalışmalar, Aslıhan Çoban Genel Müdür

 • Bahire ERDEN

  2020-01-10 10:50:43

  Sayın Gonca hanım sizinle çalışmak çok güzeldi hızlı ve beni yormayan yıpratmayan bir süreç iki dairemi satınız iki tanesi de almama vesile oldunuz en son sattığınız dairemi 15 dakikada satınız bu bir rekordur bence sizinle çalışmak çok güzel ve ayrıcalıktır herkese sizi tavsiye ediyorum çünkü üzülmek istemiyorlarsa kandırılmak istemiyorlarsa dürüst ve anında emlak alıp satmak kesinlikle sizin işiniz sizinle çalışmak çok güzeldi ve ayrıcalıktı her şey için çok teşekkür ediyorum.

 • Göknur BATAN

  2020-01-10 10:56:57

  Sayın Gonca hanım ile ev kiralama ihtiyacım olduğu süreçte tanışma şansına sahip olmuştum işine gösterdiği özen sabır ve benimle olan dürüst bilgi paylaşımına hayran kaldım işine son derece hakim olduğunu tanıştığım ilk gün anlamıştım zaten iş dışında da kendisini hiç ilgilendirmeyen konulardada çok fazla yardımını gördüm. Bilinenin dışınında işimi yaptım paramı aldım mantığından tamamen uzak işini severek yapan ve insanlara yardım etmeye çalışan bilinenin dışında bir emlakçı, kendisine istediğim evi bulmamda yardımcı olduğu bu süreçte işimi tamamen kolaylaştırdığı ve gösterdiği özveri için çok teşekkür ederim. Yeni bir ev ile ilgili ihtiyacım olduğunda arayacağım tek kişi Gonca hanımdır. Mesleki hayatında başarılarının daim olmasını dilerim. Göknur BATAN

 • Sanem BAŞMAN

  2020-01-10 11:20:53

  Sevgili Gonca Hanim; Daha önce emlakçılara hep ön yargılı yaklaşmıştım.Fakat ev kiralarken, bize olan tutumunuz, ilgi ve alakanız, yardımlarınız bu konu hakkındaki düşüncelerimi tamamen değiştirdi. Hatta ev kiralamakla kalmadı sonrasında inanılmaz yardımınızı gördüm. Sanırım bir daha asla emlakçı tanıdığım olmayacak, Herşey için çok teşekkürler. İşleriniz bereketli olsun.

GÖRÜŞ BİLDİRİN

Gonca YANIK

Gonca YANIK

Gayrimenkul Danışmanı

  0544 426 66 21

  E-mail gönder

Randevu Talebi