banner-image

Fırat ÇELİK


Capital Bahçeşehir Gayrimenkul

Gayrimenkul Danışmanı


"geleceğinize yatırım yapın .."


Merhaba,

Kısaca kendimden bahsedecek olursam; 1986 Hatay doğumluyum. Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü ve İşletme Fakültesi Bölümlerinden mezun oldum.  14 yılı aşan profesyonel iş yaşamımın büyük bir bölümünü Turizm sektörü içerisinde Acenteler, Satış ve Pazarlama Departmanlarında İdari pozisyonlarda hizmetlerim oldu.

Gayrimenkule olan ilgim ve merakım sonucu, sektörde 15 yıl tecrübesi olan Capital Bahçeşehir ailesinin bir üyesi olmaktan son derece memnunum. Başarı başarıya inanmış bir ekip ile olur.

İnsanlarla iletişimin etkili olduğu her iki sektörde de önce güven sonra iş yapılabileceği inancındayım.

Siz de Gayrimenkul almak, satmak ya da kiralamak istiyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz.


Saygılarımla,

Fırat ÇELİK


CAPİTAL Bahçeşehir Gayrimenkul

Gayrimenkul Danışmanı

KULLANICININ İLANLARI

YORUMLAR

  • İlknur Öztrak

    2019-11-13 10:19:45

    Merhaba Uzunca bir süre devam eden ev arayışım söz konusuydu. Bi çok engelle karşılaşıyordum. Ev buluyordum ama bütçemi aşıyordu bütçeme uygun olanı buluyordum ama ev aileme göre değildi. Hepsi tamamsa bu sefer mal sahipleri problem çıkarırdı. Derken uzunca bi süre böyle devam etti ve umudumu yitirmiş pes etmek üzereyken Fırat beyden ve capital gayrimenkul ile tanıştım. Ve istediğim evi bulmak sadece 48 saatini aldı. Sadece işinde başarılı diildi ayrıca kibar ve özveriliyidi. Fırat bey bi kaç gün içinde bütün herşeyi sorunsuz bir şekilde ayarladı sözleşmemizi yaptık. Evet işi bitmişti çok tşk ettik ama o müşteri değil insan kazananlardandı. O noktadan sonrada çok yardımcı oldu. Ayrıca evimize taşınacağımız gün bizi çok güzel bir çiçek karşıladı. Bu ev bize şans getirecekti çünkü daha başında güzel insanlarla karşılaşmıştık. Capital Gayrimenkul'e, özellikle Fırat bey'e teşekkürlerimi bir borç bilirim

GÖRÜŞ BİLDİRİN

Fırat ÇELİK

Fırat ÇELİK

Gayrimenkul Danışmanı

  0534 499 31 07

  E-mail gönder

Randevu Talebi