banner-image

Fırat ÇELİK


Capital Bahçeşehir Gayrimenkul

Gayrimenkul Danışmanı


"geleceğinize yatırım yapın .."

Merhaba,

1986 Hatay doğumluyum. Anadolu üniversitesi İşletme Fakültesi ve Halka İlişkiler Bölümlerinden mezun oldum. 15 yılı aşan profesyonel iş yaşamımın büyük bir bölümünü Turizm sektörü içerisinde Uluslararası hizmet veren firmalarda Yönetici, Müdür Yardımcısı, Acenteler Müdürlüğü seviyelerinde görevlerim oldu.

Ülkemizde çok hızla ilerleyen gayrimenkul sektörünün gelecek yıllarda daha da cazip hale geleceğini düşünerek, geçmişten beri olan ilgim ve merakım sonucunda tecrübelerimi bu sektörle birleştirme kararı aldım. 

Sektörde 17 yılı aşan tecrübesi olan Bahçeşehir’in en güvenilir Emlak Şirketi Capital Bahçeşehir ailesinin bir üyesi oldum.

Siz de Gayrimenkul almak, satmak ya da kiralamak istiyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz.

En güzel mülkler sizlerin olsun.


Saygılarımla;

Fırat ÇELİK

KULLANICININ İLANLARI

YORUMLAR

 • İlknur Öztrak

  2019-11-13 10:19:45

  Merhaba Uzunca bir süre devam eden ev arayışım söz konusuydu. Bi çok engelle karşılaşıyordum. Ev buluyordum ama bütçemi aşıyordu bütçeme uygun olanı buluyordum ama ev aileme göre değildi. Hepsi tamamsa bu sefer mal sahipleri problem çıkarırdı. Derken uzunca bi süre böyle devam etti ve umudumu yitirmiş pes etmek üzereyken Fırat beyden ve capital gayrimenkul ile tanıştım. Ve istediğim evi bulmak sadece 48 saatini aldı. Sadece işinde başarılı diildi ayrıca kibar ve özveriliyidi. Fırat bey bi kaç gün içinde bütün herşeyi sorunsuz bir şekilde ayarladı sözleşmemizi yaptık. Evet işi bitmişti çok tşk ettik ama o müşteri değil insan kazananlardandı. O noktadan sonrada çok yardımcı oldu. Ayrıca evimize taşınacağımız gün bizi çok güzel bir çiçek karşıladı. Bu ev bize şans getirecekti çünkü daha başında güzel insanlarla karşılaşmıştık. Capital Gayrimenkul'e, özellikle Fırat bey'e teşekkürlerimi bir borç bilirim

 • Selami ÖZÇOBAN

  2020-11-06 15:58:57

  4 senedir ailecek tanıyıp sevdiğimiz güvendiğimiz Fırat bey'in gayrimenkulümüzün satışı konusunda gösterdiği ilgi ve profesyonellik için çok teşekkür ediyoruz. Bu kapsamda gayrimenkül konusunda devam eden işlerimize ilaveten yapacağımız her türlü çalışmada tereddütsüz kendilerine başvuracağız. Çok teşekkürler Fırat bey.

 • Yücel YILMAZ

  2020-11-07 12:21:54

  Bahçeşehir de 9 yıllık esnafım, bu süre zarfında Gayrimenkul sektöründen arkadaşlar yanıma gelip gittiler. Bir çoğu başarılı olamadı mesleği bırakıp gittiler. Ancak Fırat Bey bunlardan farklı olarak samimi oluşuyla bize güven verdi ve ondan daire satın aldık. Mesleğinde başarılı ve dürüst olduğuna inandığımız bir arkadaşımız oldu. Bundan sonraki bütün işlemlerimizde kendisiyle çalışacağız. Meslek hayatında başarılar dileriz. Yücel Yılmaz (Funda Büfe)

 • Burak OĞUZ

  2021-01-28 10:19:01

  Belli bir süre birlikte incelediğimiz , araştırdığımız ve bize tanıttığı bölgede ; tam olarak kafamızda ki herşeyi anlayıp ; hem maddi olarak hem de beklentilerimizin daha üstü bir gayrimenkülü bulup , bize avantajlı ve karlı bir yatırım yaptıran Fırat Bey’e çok teşekkür ederiz . Uzun sürecek bir ticari hayatımız , ticaretin haricinde tabi ki güzel dostluğumuzun olacağı kesin . Herşeyden öte bu kadar güvenilir ve dürüst olduğunuz için çok teşekkür ederiz . “”

GÖRÜŞ BİLDİRİN

Fırat ÇELİK

Fırat ÇELİK

Gayrimenkul Danışmanı

  0534 499 31 07

  E-mail gönder

Randevu Talebi