Capital Bahçeşehir

Ahmet Doğan

Merhaba,

Kısaca kendimden bahsedecek olursam; 1980 Ankara doğumluyum ve 2003 yılında Coğrafya (İngilizce) bölümünden mezun olduktan sonra, geçmişten beri hizmet sektörüne olan ilgim ve Gayrimenkul’e karşı olan aşırı merakım heyecanım beni bu sektöre çekti...


 

2004 yılından beri Bahçeşehir – Ispartakule – Esenkent bölgelerinde aktif olarak Profesyonel Gayrimenkul Hizmetleri veriyorum, şimdiye kadar yüzlerce kişinin ev sahibi olmasına aracılık ettim ve müşterilerimle temasım her daim samimi bir şekilde devam etti. Bu hususta “para kazanmaktan öte insan kazanmak” düşüncesi benim için vazgeçilmez bir düstur oldu...


 

Broker’lığını yaptığım CAPITAL ailesi olarak da, kapımıza gelen her kişi öncelikle bizim komşumuzdur, doğru hizmeti almak her müşterimizin en doğal hakkıdır... Amacım şeffaf çalışma politikamız sayesinde; huzurlu ve güvenli bir şekilde mülk sahibi olmanıza aracılık etmektir...

En güzel mülkler sizlerin olsun...

Ahmet DOĞAN
CAPITAL Bahçeşehir Gayrimenkul
Broker / Gayrimenkul Uzmanı

Rol

Broker

46 Yorum

 1. Ayda Şahin says:

  Ahmet beyle satılık daire ararken tanıştık. Kiralık olan bir daireyi çok beğenmemiz üzerine mal sahibini ikna edip satılığa çevirdi. İlgisi, tecrübesi ve doğru yönlendirmesiyle Capital Gayrimenkul kalitesine yakışan biri. Sayesinde o kiralık dairenin sahibi olduk. Herşey için çok teşekkürler Ahmet bey. Sizi tanımak bir şanstı.

 2. Ercan Yazıcı says:

  Ahmet Doğan ile İstanbul Bahçeşehir Spradon Sitesi'nde ki Evimle ilgili uzun süredir Çalışmaktayım. Verdiği hizmetin kalitesi ve Evime kendi eviymiş gibi sahiplenmesi beni çok rahatlattı.Yaklaşık 10 'a yakın sözleşme imzaladık. Süreçlerin tamamında benimle birlikte oldu.Kendisine hayat boyu Başarılar dilerim. Saygılarımla

 3. Ayhan Lafçı says:

  Ahmet Doğan ile dostluğum ve iş birliğim 2009 yılında gece vakti aslında öylesine açılan bir telefon sonrasında başlamıştır.Ev almaya niyetim yok iken hiç tanımadığım bir insan, güven veren ses tonu ile, ikna edici kabiliyeti ile, sabrı, hoşgörüsü ve mesleki donanımı ile bana evi satıverdi gecenin bir yarısında. Sonsuz Teşekkürler ..

 4. Samet Olcay says:

  SN. Ahmet Bey, Göstermiş olduğunuz ilgi alaka ve içtenlik için çok teşekkür ederim. Yapmış olduğunuz organizasyondan, yardımdan ve destekten dolayı ayrıca teşekkür ederim. Umarım yapacak olduğumuz yeni yatırımlarda yeniden birlikte çalışma şansımız olur. Saygılarımla,

 5. Zeynep Mutlu says:

  Bahçeşehir Spradon Quartz sitesinde bulunan dairemizin satışını birlikte yaptığımız Ahmet Doğan'a yakın ilgisinden ve alakasından dolayı teşekkür ederiz. Kendisini yaklaşık 7 yıl önce mesa evlerinden ev alırken tanışmıştık, emlakçıdan çok arkadaş ve dostluk gösterdiği için kendisine güvenimiz sonsuz. Çok teşekkür ederiz.

 6. Cem Çavduri says:

  Bahçeşehir’deki mülklerimin kiraya verilmesi konusundaki hassasiyeti ve emlak konusundaki hakimiyeti, iyi niyetli yaklaşımı için Ahmet Bey’e güvenim sonsuz. Teşekkürler ..

 7. Rıza Golzari says:

  Sayın Ahmet Doğan ile ilk çalışmamız 12 sene önce olmuştu.En son satış yetkisini verdiğimiz dairemizi de çok kısa zaman içerisinde ve bizi memnun eden bir fiyata sattığınız için ve satış sürecindeki yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederiz.

 8. Mehmet Gündoğan says:

  Ahmet Bey ile yaklaşık 4 yıldır tanışıyoruz, kendisi ile yaptığım işlemlerden hep memnun ayrıldım, takibi ve sabrı için kendisine teşekkür ediyorum .

 9. Abdullah Yılmaz says:

  Emlak konusunda en değer verdiğimiz ve ilk aklımıza gelen isimdir Ahmet Doğan, başarılarının devamını temenni ederiz.

 10. Burak Boyar says:

  Ahmet bey ile 12-13 yıldır tanışıyoruz, kendisinden birçok gayrimenkul alımım olmuştur, şahsına kalitesine çok güvendiğim bir danışman, işini iyi yapmayı prensip edinmiş olup, arkadaşlarıma daima tavsiye ediyorum.

 11. Numan Nurkan Tınal says:

  İşini iyi takip eden, ilk tanıştığım andan beri güven duygumu karşılıksız bırakmayan Ahmet Doğan, Emlak Danışmanlığı konusunda gerçek bir bilirkişidir. Tebrik ederim.

 12. Serkan Erdem says:

  Bahçeşehir'de satın aldığımız daire ile ilgili olarak Ahmet Doğan bey'e gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ediyorum. Güleryüzlü, saygılı ve işini düzgün yapan, hızlı çözümler üreten Ahmet Bey'e iş yaşamında başarılar dilerim.

 13. Fazlı Moin says:

  Ahmet Bey ile tanışmış olmaktan ve kendisinden evimizi almaktan çok memnun kaldık, benim ve ailemin bütün işlemlerinde gözü kapalı kendisine güvendik ve hiç yanıltmadı.

 14. Mustafa Angın says:

  Ahmet Doğana evimin satışında göstermiş olduğu gayret ve çaba için teşekkür ederim ..

 15. Hülya Belgi says:

  Ahmet bey, işini son derece temiz bir şekilde yapan, sorumluluk sahibi, dürüst bir profesyonel, evimizin satışını da bizi hiç yormadan gerçekleştirdi. Tekrar çalışmak ümidiyle ..

 16. Sadi Özdemir says:

  Uzun yıllardır çalıştığımız Emlak Danışmanımız Ahmet Doğan, Bahçeşehir Spradon Kulelerdeki dairemizin satışını başarı ile gerçekleştirdi, kendisine teşekkür ederiz .. Özdemir Ailesi

 17. Şebnem Onur says:

  Kendimizi samimi bir ortamda ve çok güvenli ellerde bulduk . Profesyonel yaklaşımınız yanındaki, insani değerleriniz ve zarafetiniz için tebrik ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum Saygılarımla

 18. Sinan Ulusoy says:

  Sevgili Ahmet, Uzun süredir Bahçeşehir bölgesi ve çevresine yönelik tarafıma sağlamış olduğun tatminkâr ve orta vadede gerçekleşen değerli öngörülerin dolayısıyla içten teşekürler.

 19. Nusret Bozdağ says:

  Ahmet Doğan beyle Bahçeşehir’de bir ev alımı sırasında tanıştık. Biraz karışık bir iş olmasına rağmen olayı kimseyi üzmeden çözdü, ve satışı başarı ile gerçekleştirdi.Klasik emlakçı çizgisinden ayrı, hem iyi bir danışman, hem iyi bir dost kazandım.

 20. Doğan Gazeteci̇li̇k A.Ş. says:

  Ahmet bey, Çalışmalarımızda Doğan Gazetecilik A.Ş.ye ait olan mülklerin satışları konusunda göstermiş olduğunuz performans için ve ilginizden dolayı teşekkür ederiz. İyi çalışmalar dilerim. Niyazi Hancı Mali İşler Müdürü Doğan Gazetecilik A.Ş.

 21. Yasin Kısa says:

  Sevgili Ahmet, İnsanın değeri işine verdiği ciddiyet ve dürüstlüğü ile ölçülür. Emlak işi bakımından benim açımdan son derece değerli bir insan olduğunu bilmeni isterim.Değerli ve akılcı yatırım tavsiyelerin, profesyonel katkın için teşekkürler.

 22. İlker Mumcu says:

  Ahmet Doğan, Ailemin ve benim yaklaşık 14 senedir Emlak Danışmanlığını yapıyor, adresimiz hiç değişmedi, üst düzey bilgisi ve ilgisinden son derece memnun kaldık, başarılarının devamını diliyorum.

 23. Gürbüz Hocaoğlu says:

  Ahmet bey Mesleğinize kattığınız seviye, saygınlık ve ilkeli duruşunuz için vede kimseye rahatsızlık vermeden hem lokasyonlardaki gelişmelerden hemde ilan paylaşımlarınızdan dolayı sizi tebrik ederim.

 24. Bulut Batum says:

  Ahmet Bey Yıllardır (sanırım 15 yıldan fazla) pek çok emlak alımı satışı ve/veya kiralama hizmeti olarak size danışmaktayım. Her aradığımda saat gün fark etmeden, sanki mesleğe yeni başlamış gibi enerjik yaklaştınız, başarılarınızın devamını dilerim..

 25. Burcu Dumrul says:

  Ahmet Bey, Emlak arayışım süresinde bana yardımlarınız ve ilginizden, her türlü sorunu çözmeye çalışıp profesyonelliğinizin dışında, ılımlı yaklaşımlarınızdan ve satış sırasında ki alıcı-satıcı koordinenizden dolayı da ayrıca teşekkür ederim..

 26. Emel Zeynep Umar says:

  Capital ailesinden "Sayın Ahmet Doğan Bey'e" sonsuz teşekkürler ediyorum. Sayesinde tam istediğim konumda bir evim oldu. Kendisi gerek iş ahlakı, gerekse kişilik yapısı itibariyle bu piyasada ender rastlanan biridir. Herşey için sonsuz teşekkürler.

 27. Gökhan Karacı says:

  Yıllardır çalışmakta olduğum gayrimenkul danışmanım Ahmet DOĞAN beye yatırım alanında bizleri doğru yönlendirmesinden dolayı güvenilir, başarılı, titiz çalışmalarından ötürü kendisini takdir ediyor başarılar diliyorum

 28. Zuhal Özkan says:

  Ahmet Dogan'ı bir arkadaş vesilesi ile güvenilir ve ilgili olduğu konusunda kesin bilgi alınca kendisine ulaştım.gerçekten de öyleymiş 2 kez ev kiralamama yardımcı oldu güleryüzü, ilgisi ve deneyimi ile kafamdaki emlakçı intibasını sildi..

 29. Burhan Göklemez says:

  AHMET DOĞAN Eşimle birlikte Bahçeşehir ve civarında ev aramaya başladığımız 2000'li yılların başlarında tanıdığımız, dürüst, doğru yönde bilgilendirici ve yönlendirici, mesleğini severek yaptığını her duruşuyla belli eden, tam bir profesyoneldir.

 30. Aynur Eresen says:

  Değerli gayrimenkul danışmanı Ahmet Doğan bey den aldığımız hizmetten çok memnun kaldık .güleryüzlü ilgili saygılı işini düzgün ve profesyonel be hızlı çözümler üreten kardeşimize iş yaşamında başarılarının devamını dilerim.

 31. İnci Ünalan says:

  Emlak alım satımında en önemli konu benim için GÜVEN'dir. Ahmet bey güvenirliliği ve profesyonelliği ile müşterilerine kaliteli hizmet vermektedir o nedenle 2005 yılından beri emlak ile ilgili tüm konularda kendisine danışırım ve çalışmaktan memnuniyet duyarım.

 32. Hüseyin Tınal says:

  Bahçeşehir de CAPITAL ve Ahmet Doğan birlikte anılan en güvenilir markadır. İkinci evimin kiralanması ve satışı aşamasında gönül rahatlığı ile en doğru bilgi ve hizmeti aldığım ve Ahmet Doğan'a teşekkürlerimi iletir, başarılarının devamını dilerim.

 33. Önder Kılıç says:

  Ahmet bey güler yüzlülüğü, alanındaki donanımı ve müşteri memnuniyetini ön planda bir tutum göstermiştir. Başından beri gayretiyle işini çok düzenli ve güven veren bir doğrultuda devam edip evimizin satışını bizi memnun edecek şekilde tamamlamıştır.

 34. Mehmet Sait Nacar says:

  Ahmet bey ile 10 yıldır tanışıyoruz. Kendisinin her türlü kiralık ve satılık işlemlerinde tamamen yanınızda asla yalnız kalmıyorsunuz. İşlemler bittikten sonra bile kendisi herhangi bir sorununuzla bizzat ilgileniyor. Kendisine iş hayatında başarılar..

 35. Seda Muradoğlu says:

  Ahmet Bey aracılığı ile üstelikde o tarihte şehirdışında yaşıyor olmam nedeniyle hiç görmeden kiraladığım evde üç yıla yakın zamandır oturuyorum. Evim ve kiralama sürecinde Ahmet Beyden aldığım destekten son derece memnunum. Teşekkürler Ahmet Bey.

 36. Ahmet Yavuz says:

  2008 yılından beri sahip olduğum dairelerin 9 adet kiralama işleminde yardımcı olan Sn.Ahmet Doğan'a teşekkür ederim. Müşteri portföyü kaliteli, kendisi güvenilir, dürüst, işine hakim, sonuca hızlı ulaşan bundan Sonrada birlikte çalışmaktan zevk duyacağım bir profesyonel.

 37. Ayhan Mutlu says:

  Ahmet Bey, Bahçeşehir Spradon Residence ve Banu Evleri’ndeki evlerimin kiralanması ve daha sonra satışları esnasında bana çok yardımcı oldu. İşine hakimliği ve kişiliği bende çok güven oluşturdu. Halen aynı bölgedeki fırsatlar konusunda beni bilgilendirir.Başarılar dilerim.

 38. Seven Yılmaztürk says:

  Müşteri isteklerini isabetli şekilde cevaplama kabiliyetine sahip, mevzuatlara hakim, kibar bir arkadaşımız.

 39. Mehmet Büyüksandalyacı says:

  Müşterilerinin çıkarları doğrultusunda yapıcı, yönlendirici profesyonel çözumleriyle sonuca gotüren A Class Gayrimenkul Danışmanı. Profesyonel İş kariyerinde başarılar.

 40. Ercan Kesercan says:

  Tesekkur ederek baslamak istiyorum Ahmet Bey sizin gibi kaliteli durust ve isini en iyi sekilde yapan biriyle calistigim icin cok mutluyum. Sizin ileri gorusleriniz sayesinde yatirimlarimizi dogru yerlerde yaptik ve kazanan tabiiki biz ve siz oldunuz

 41. Hulya Konar says:

  Sizin aracılığınızla bulduğum evimde çok mutluyum :) Güleryüzünüz ve eksik etmediğiniz yardımlarınız, sabrınız için teşekkür ediyorum Ahmet bey. Profesyonellikle dostluk karışımı işbirlikci tarzınız harika. Sevgiler.

 42. Cansu Cenik says:

  Ahmet DOĞAN;herşeyden önce pozitifliği ile uzmanlığını konuşturan, tüm yöneltilen sorulara sabırla cevap veren ve güler yüzü ile verdiği hizmette bizi memnun eden değerli bir emlak sorumlusu.Yardımlarından ve sabrından dolayı teşekkür ederiz

 43. Tuncer Çelikkale says:

  Sayın Ahmet Doğan, Her şeyden önce saygılı, dürüst inasanlara pozitif bir enerji ve güven veren bir kişiliğe sahip olduğunu belirtmek isterim. Bilgili ve uzman bir kişi, CAPITAL ailesi için büyük bir değer.Başarılar dilerim.

 44. Zeliha Mine says:

  Ahmet Doğan bence konusunda uzman bir arkadaşımız.Aldığı sorumluluğu tüm detayları ile ele alıp gerekli hizmeti biz müşterilerine fazlasıyla sunmayı becerebilecek bir niteliğe sahip..Bu durumdaki memnuniyetimizin bilinmesi dileğiyle .

 45. Yakup Nitelik says:

  Öncelikle Doğru, Dürüst ve Yönlendirici olan SLOGANLAR ınıza bire bir uyduğunuzu belirtmek isterim. Verdiğiniz hizmetten son derece memnunum. Sayenizde güler yüzünüzle aracı olduğunuz evimde GÜLER YÜZLE oturacağım. Teşekkürler.

 46. Cihan Şanal Gökyar says:

  Ahmet Bey, Emlak arayışım süresinde bana yardımlarınız ve arayışıma yönelik çalışmalarınız , Notlarınıza alıp unutmayarak emlak ile alakalı bilgilendirmeniz için çok teşekkür ederim.Ayrıca tapu öncesi ve tapu esnasında verdiğiniz hizmetten çok memnun kaldık.Tecrübeniz ve kişiliğiniz güven veriyor.Başarılarınızın devamını dilerim.

Yorum Yapabilirsiniz